Do podkroví a vnitřní strany střech se běžně používají měkké pěny (není zde požadavek na hydroizolaci).

Měkké pěny s otevřenou buněčnou strukturou jsou ideální pro použití v interiérech. Jejich rozpínavou složkou je voda. Jsou vzduchotěsné a dokonale utěsňují každou spáru. Tyto vlastnosti z nich činí ideální pomocníky při zateplování krovů a střech. Vhodné jsou rovněž do příček a sendvičových konstrukcí. Mají výborné zvukově izolační vlastnosti. Zabraňují vzniku plísní a jsou zdravotně nezávadné. Navíc jsou nezajímavé pro hlodavce.

Produkt je 100% ekologicky nezávadný a šetrný k životnímu prostředí.Pěna je jednou z nejpokrokovějších tepelných izolací na světě. Při aplikaci tekutina vytváří pěnivou hmotu, která v průběhu několika vteřin nabírá až 120-ti násobný objem, čímž vyplní každou mezeru a zabezpečuje vysokou úsporu a zlepšení vnitřní kvality vzduchu. Eliminuje nežádoucí propustnost vzduchu.

Běžná návratnost investice do Měkké PUR pěny je 3-5 let. Máme praktické zkušenosti od našich zákazníků, kteří byli schopni ušetřit nemalé peníze za energie po aplikaci pěny.

Garantujeme snížení nákladů na vytápění minimálně o 30 (až 70) procent.

Jedním z hlavních přínosů stříkané izolační pěny je to, že je skutečně dokonalý tepelný izolant. Vzhledem ke stále se zvyšujícím cenám za vytápění je nutné zamyslet se nad provedením tepelné izolace našeho obydlí.

Nejvíce bolavým místem domu, tedy prostory kudy uniká nejvíce tepla je střecha budovy. Pokud uvažujete nad zateplením, měla by se střecha řešit skutečně jako první. Následuje zateplení fasády, výměna oken, izolace podlah a základů.